Strona internetowa dla Kliniki weterynaryjnej wraz z systemem do umawiania wizyt

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy stronę internetową dla przychodni weterynaryjnej w Swarzędzu koło Poznania. W skład witryny wchodzi również system do umawiania wizyt.

Strona internetowa dla przychodni weterynaryjnej

VetSpot to Klinika Weterynaryjna działająca w Swarzędzu koło Poznania. Na potrzeby tego klienta zrealizowaliśmy nowoczesną witrynę internetową. Strona oparta jest na systemie CMS, więc Klient może modyfikować zawartość strony.

Jest to również responsywna strona internetowa, więc dostosowana do obsługi na urządzeniach mobilnych. Strona wyświetlana jest w różny sposób w zależności od używanego urządzenia przez użytkownika prezentując tę samą treść.

Szybka strona internetowa dla weterynarza

To co wyróżnia obecnie dobrze wykonane strony internetowe od złych to przede wszystkim szybkość ich działania. Google już nie aaz potwierdziło, że szybkość działania witryny wpływa na pozycję w wyszukiwarce. Ale jak to mierzyć?

Podstawowym mierzalnym współczynnikiem jest indeks szybkości w narzędziu prosto od Google - PageSpeed Insights. To tam sami możemy ocenić jak szybka jest strona internetowa. Jest to narzędzie prosto od Google, więc dane tam zebrane są obiektywne.

Nasze strony internetowe wypadają w tym teście bardzo dobrze. Chwaląc się, możemy powiedzieć, że wypadamy znacznie lepiej niż konkurencja, bo jest to zazwyczaj element, na który konkurencja nie zwraca uwagi, bo nieświadomy klient tego nie sprawdzi.

Bezpieczna strona dla kliniki weterynaryjnej

Wiemy jak ważne jest obecnie cyfrowe bezpieczeństwo. W dobie zaawansowanych ataków jak i kradzieży danych osobowych strona internetowa musi być przygotowana na takie zagrożenia.

Dlatego witryna korzysta z protokołu SSL, dzięki któremu wszystkie dane, które wysyłane są od użytkownika do strony jak i od strony do użytkownika ś szyfrowane. Dzięki temu nie ma możliwości podglądania wiadomości, informacji przez osobę nieuprawnioną, która mogłaby 'podsłuchać' sygnał. Szyfrowanie jest silne i nie jest możliwe jego odszyfrowanie przez osoby z zewnątrz.

RODO dla kliniki weterynaryjnej

SSL jest jednym z podstawowych zabezpieczeń Ochrony Danych Osobowych. Dlatego podstawą jest korzystanie z takich technik technologicznych. By uchronić się przed kosztownym wyciekiem danych.

Dla Klienta również przygotowaliśmy wszystkie niezbędne oświadczenia, umowy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Dzięki temu zarówno dane klientów kliniki weterynaryjnej są bezpieczne, tak i klinika jest zabezpieczona prawnie.

System umawiania wizyt dla Klinika weterynaryjnej

System umawiania wizyt dla weterynarza netwing.pl

W witrynie zaimplementowaliśmy zaawansowany system rezerwacji, umawiania wizyt w przychodni weterynaryjnej.

Wizyta w konkretnej lokalizacji

Czasem jedna marka ma kilka lokalizacji. System umożliwia klientowi wybór lokalizacji, w której klient chce skorzystać z usług.

Umawianie wizyty u weterynarza

System umożliwia umawianie wizyt u wielu weterynarzy. Jeśli klinika ma więcej niż jednego lekarza weterynarza system umożliwia klientowi wybór lekarza.

Umawianie wizyty na konkretną usługę

System rezerwacji dla weterynarzy umożliwi stworzenie listy oferowanych usług. Każda usługa może mieć swoje dodatkowe cechy takie jak długość trwania jak i cena za usługę.

Wizyta u weterynarza na konkretną godzinę

Klient po wybraniu lokalizacji, lekarza jak i usługi ma do wyboru kalendarz a także konkretne godziny, przedziały czasowe, w których zmieści się z wybraną przez siebie usługą.

Modyfikacja umówionych wizyt w klinice weterynaryjnej

Administrator zajmujący się obsługą kalendarza ma prawo modyfikować umówione wizyty.

Święta i urlopy w systemie bookingowym dla przychodni weterynaryjnej

System umożliwi rozpisanie wolnych 'slotów' na wizyty - zaróno poprzez ogólny szablon np.: poniedziałek - piątek, 8:00 - 17:00, jak i dodać wyjątki w postaci świąt lub planowych urlopów w klinice.

Powiadomienia SMS i e-mail w systemie rezerwacji wizyt dla kliniki weterynaryjnej

System umożliwia wysyłanie powiadomień dla klientów przypominających o zaplanowanej wizycie. Powiadomienia mogą być w formie SMS jak i E-mail

Integracja aplikacji rezerwacji wizyt wraz z Kalendarzem Google

Wiele osób lubi korzystać z aplikacji Google Calendar - np. z powodu integracji z innymi aplikacjami. System posiada taką integrację, więc dostajemy potężne narzędzie do łatwych integracji.